Bimser Synergy CSP Dijital Dönüşüm ve Yeni Nesil İçerik Servisleri Platformu
Yeni Nesil İçerik Servisleri Platformu

Yeni Nesil sıfatını hak edecek kadar güçlü ilk İçerik Servisleri Platformu, Karşınızda!

Bimser Synergy CSP (Content Services Platform), dijital dönüşümü destekleyen, doküman yönetimi, iş akışı yönetimi, belge yönetimi ve back-office süreçlerini kapsayan entegre ve bulut tabanlı bir içerik servisleri platformudur. Tüm cihazlar ve işletim sistemleri için tasarlanan Bimser Synergy CSP ile kolayca iş akışlarınızı çizin, formlarınızı tanımlayın ve süreçlerinizi etkin ve verimli şekilde yönetin. Üstelik kod kullanmadan. Hızlı, kolay ve akıllı! Dahası SAP, Office 365, Oracle, Microsoft Dynamics, Netsis, Nebim, Micro, Logo, Salesforce, Acumatica, Sage gibi uygulamar ile tam entegrasyon. Bütünleşik iş zekası ile akıllı analizler yapın. Siz de hemen başlayın, üretkenliğinizi arttırın.

Geleceğin Altyapısı

Yarının teknolojilerini bugünden kullanmaya başlayın. Bimser Synergy CSP geleceğin altyapısı ile bugününüzü yönetmeyi sağlar. Sürekli gelişim içerisinde güçlü, güvenli ve esnek çözüm modelleri sunar.  Dijitaldeki hızlı dönüşümü yakalamanızı sağlar.

Dashboard’un Yeni Yüzü

İnanılmaz bir dashboard tarafından desteklenen görsel raporlar oluşturun ve bu raporları farklı rollerdeki kullanıcılara farklı bakış açılarından sunun. Etkileşimli görsel raporlara tek bir tıklama ile kullanıcıların verilere erişmelerini kolaylaştırın.


Güçlü Arayüz Çarpıcı UX

Güçlü ama basit arayüzü ile işinize uygun her türlü iş akışını oluşturabilirsiniz. Bimser Synergy CSP, hızlı form oluşturabilmeniz için size onlarca bileşen sağlar. İstediğiniz herşey, tam da ihtiyacınız olan yerde! Siz sadece sürükleyip, bırakın. Çarpıcı UX yeteneği ile kullanıcı sadakatini artırın, arayüzde kaybolmayın.


Low Code Platform

Son teknolojiyi Bimser Synergy’nin eşsiz kullanım kolaylığıyla bir araya getiren, gerçek low code platformu ile tanışın. Artık siz de bir developer olabilirsiniz, üstelik kod bilmenize gerek yok! İleri düzey geliştirici imkanları da elinizin altında.


Hızlı Kurulum

Kurulum güçlüğü olmadan, Bimser Synergy CSP Platformunu şimdi kullanmaya başlayın.
İstediğiniz ortamda!
Cloud | Private Cloud | On-Prem | Hibrit


İşbirliği Ve Ortak Çalışma Için Üretilmiştir!

Tüm iş süreçlerinizi tek bir noktadan paydaşlarla etkileşimli olarak yönetin. Takım çalışması ile ortak proje geliştirin.


Belgelerin Yaşam Döngüsünü Yönetin

Basit bir şekilde dokümanı oluşturun, kategorilere ayırın, etiketleyin, teslim edin veya paylaşın, gözden geçirin ve rapor edin, arşivleyin ya da imha edin.


Sizi Tanıyan Arama Motoru

Milyonlarca veri içerisinde kaybolmayın. Arama motorunun size önerileri ile aradığınız veriyi hızlıca bulun.


Tüm Cihazlarınızdan Erişilebilir

Tüm uygulamalarınıza her yerden ve tüm cihazlarınızdan erişin. Üstelik, güçlü ve kolay IDE ile, birkaç dakika içinde native mobil uygulamalar oluşturabilirsiniz. Kullandığı teknolojisi ile düşük bant genişliklerinde bile yüksek performans alabilirsiniz.


Her Yerden Her Veriye Ulaşın

Verilerinizi daha akıllı hale getirin. Kurumsal dokümanlarınızın, belgelerinizin alınmasından, kaydedilmesinden, onaylanmasına ve hatta arşivlenmesine kadar her adımı kolaylaştırın ve otomatikleştirin. Ayrıca, kurumsal uygulamalarınızla kolayca entegre olabilir ve belge ve bilgileri tek bir platformda paylaşabilirsiniz.


Kurumsal İçeriğinize Zeka (AI) Getirin

Bimser Synergy CSP kapsamında kullanılan Machine Learning, Deep Learning, RPA ve Data Mining algoritmalarıyla kurumsal içeriğinizin IQ’sunu yükseltebilirsiniz. Robotlarımız sizin için çalışsın. Sizin adınıza karar verebilir veya size önerilerde bulunabilirler. Belgelerinizi gruplandırmak zor gelmiyor mu? Bırakın robotlar sizin için yapsın.

Biraz Fazla Oldu! Ama Üzerine Konuşacağımız Çok Daha Fazla Özellik Var.

Gereksiz yere donanıma para harcamayın. İhtiyaç duyduğunuzda Bimser Synergy CSP sizin için büyüsün ve daha az meşgul olduğunda küçülsün. Korkmayın! Büyürken, süreçlerinize ve belgelerinize kesintisiz olarak erişebileceksiniz.

Oyunun Kurallarını Siz Koyun!

Veri Güvenliğinizi Arttırın!

İstediğiniz Dilde Kullanın!

Kural Motorları ile form ya da akış kurallarını hızlıca tasarlayın. Hatta form üzerindeki tüm kuralları kodsuz işletin. Kurallar hem sunucu tarafında hem de istemci tarafında çalışabilirler.

Bimser Synergy CSP çok faktörlü kimlik doğrulama (Multi Factor Authentication – MFA) ile tüm şirket içi süreç ve bulut verilerinizi güvenceye alın.

Tek bir çözümle global hizmet verebilmeniz için çoklu dili destekler. Sadece İngilizce ve Türkçe değil, istediğiniz dilde kullanın.


Her Şirkete Uygun Bir Bimser Synergy CSP Var!

Esnek ve çok yönlü çözümleriyle, Küçük işletmelerden çok uluslu işletmelere kısacası tüm iş boyutlarına uygundur. İşletmenize uygun lisanslama modelini seçin ve hemen tasarlamaya başlayın.


Sıkça Sorulan Sorular


Çözümlerimizle ilgili daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?

Ücretsiz Bimser Synergy CSP Dijital Dönüşüm ve Yeni Nesil İçerik Servisleri Platformu Demo Talebi için tıklayınız.