YÖN BİLGİ SİSTEMLERİ

İş Ortaklarımız

BİMSER ÇÖZÜM

Bimser Çözüm, Verimlik çözümleri üzerine ihtisaslaşmış yazılım firmasıdır. eBA iş akışı ve doküman yönetim sistemi, QDMS Entegre Yönetim Sistemi, ENSEMBLE Süreç ve Performans Yönetim Sistemi, BEAM Varlık yönetim sistemi ürünlerinde GOLD Partner olarak Müşterilerimize çözüm üretmekte ve yazılım geliştirme hizmetleri vermekteyiz. Bu ürünleri Katma değer sağlayacak, veri akışını kolaylaştıracak çözümler ile entegre etmekteyiz.

ARTESIS

ARTESİS, 1999 yılından bu yana elektrik motorları için “Arıza Erken Uyarı Sistemleri ve Kestirimci Bakım Teknolojileri” geliştiren bir Türk firmasıdır. Artesis MCM teknolojisi ile elektrik motoru tarafından sürülen ekipman ve Alternatör / Jeneratör arızalarını sadece akım ve gerilim ölçerek aylar önceden tespit etmek ve buna göre bakım planlaması yapmak mümkündür. MCM, Amerika Birleşik Devletlerinde yayınlanan Control Engineering dergisi tarafından dünyanın en iyi 40 ürünü arasında seçilmiştir, TÜBİTAK-TUSIAD-TTGV Teknoloji Büyük Ödülü’nü kazanmıştır ve son derece karmaşık olan kestirimci bakım faaliyetlerini kolaylaştırması sebebi ile 2007 yılında İngiltere’nin prestijli kurumlarından The Institution of Engineering (IET) tarafından “Technology Innovation” ödülüne layık görülmüştür.

TRIO Mobil

Trio Mobil, endüstriyel operasyonlarda iş güvenliğini ve verimliliği artırmak amacıyla yapay zeka destekli IoT çözümleri sunan, öncü bir teknoloji şirketidir. 500.000'den fazla bağlı cihazı yöneten bulut platformu ile 25.000’in üzerinde kurumsal müşteriye hizmet veren Trio Mobil, dünya çapında global markaların tesislerinin ve ekipmanlarının dijitalleşmesine, iş güvenliği ve verimlilik standartlarının yükselmesine yardımcı olmaktadır. Türkiye dışında ABD, İngiltere, Almanya, İtalya, İsveç, Hollanda, Romanya, Bulgaristan, Hindistan'daki bölge ofisleri ve Avustralya, Avrupa, MEA, APAC bölgelerindeki güçlü partner ağı ile müşteri odaklı hizmet sunmaktadır.